Firma WECK

Krótka historia firmy WECK
Johann Weck zaproponował wzór szkalnych słoików i butelek ze szklanym wieczkiem i kauczukową uszczelką już w 1900 roku. Wkrótce potem w Oflingen (Niemcy) powstała spółka produkująca szklany asortyment pod znaną na całym świecie marką WECK. Firma WECK stale udoskonala swoje produkty. Oprócz słoików i butelek, WECK GmBH produkuje również cenione przez architektów i klientów "szklane cegły" używane w budownictwie i do dekoracji wnętrz. Słoje i urządzenia do konserwowania żywności firmy WECK są obecne w Polsce od czasów II Rzeczypospolitej. Od kilku lat staramy się popularyzować w Polsce wekowanie w oryginalnych słoikach Weck.

Ekologiczne i trwałe szkło WECK
Wybierając produkty firmy WECK unikasz pułapki "jednorazowości". Nasze szkło jest grube i trwałe, posiada doskonałe cechy fizyczne. Kupując produkty wielorazowego użytku w sumie płacisz mniej i wspierasz oszczędne gospodarowanie zasobami naturalnymi naszej planety. Słoiki i butelki produkujemy ze szkła sodowo-wapniowego. Spinki WECK, służące w procesie konserwacji przetworów, są wykonane z najwyższej jakości, nierdzewnej stali INOX. Uszczelki WECK są wolne od fenoli i wykonane są z naturalnego kauczuku pozyskiwanego z kontrolowanych, legalnych plantacji.

Wysoka jakość produktów marki WECK
Wszystkie szklane elementy naszych słoików sygnowane logiem firmy WECK produkowane są w Niemczech. Wysoką jakość produktów szklanych oraz wszystkich elementów mających bezpośrednią styczność z żywnością, potwierdzają stosowne certyfikaty wydane przez niezależne instytucje badawcze w Niemczech i Unii Europejskiej. Jeśli życzą sobie Państwo zapoznać się z wyżej opisaną dokumentacją, prosimy o kontakt mailowy.


Oferta specjalna dla branży HoReCa
Szklane słoiki i butelki WECK z powodzeniem służą jako naczynia lub opakowania szklane w restauracjach, kawiarniach oraz firmach cateringowych na całym świecie. Sprawdzają się jako wielorazowe, gustowne i niebanalne nacznia do deserów, sałatek, dań głównych oraz jako opakowania do hermetycznego przechowywania suchych składników i produktów gotowych. Naczynia WECK nie boją się zamrażania lub wyparzania w różnych urządzeniach gastronomicznych. Opakowania szklane WECK są trwałe, wielorazowego użytku i uniwersalne. Jeśli prowadzisz firmę gastronomiczną - skontaktuj się z nami - zapraszamy!

Projekt graficzny: www.cudownie.com.pl
© 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone / WECK.COM.PL / Kopiowanie zabronione
Witryna Weck.com.pl używa plików cookies do zapewnienia Ci maksymalnego komfortu przeglądania. Kontynuując przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki i zablokować te pliki.