Sposoby płatności

1. Przelew bankowy lub karta płatnicza / kredytowa (PayU)
Zapłata może być dokonywana za pośrednictwem PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Grunwaldzkiej 182, 60-166 Poznań. W przypadku wyboru takiego sposobu zapłaty, Klient zostanie przekierowany do systemu internetowego umożliwiającego realizację płatności, prowadzonego przez PayU S.A. Reklamacje związane z płatnościami realizowanymi za pośrednictwem PayU S.A. mogą być złożone Sprzedawcy przez Klienta na adres e-mail: biuro@weck.com.pl, niezwłocznie po zaistnieniu nieprawidłowości w tym zakresie.

2. Gotówka przy odbiorze przesyłki
Zapłata może być dokonana przy odbiorze przesyłki za pobraniem. Uwaga!!! W przypadku odmowy przyjęcia paczki pobraniowej a co za tym idzie zwrotu do Nadawcy koszty przesyłki zwrotnej ponosi Klient.

3. Przelew na rachunek bankowy Sprzedawcy
Uwaga! Prosimy ponformować Sprzedawcę (mailowo: biuro@weck.com.pl lub telefonicznie (+48 573 407 098) o wyborze poniższej opcji płatności.
W razie braku możliwości zrealizowania transakcji za pośrednictwem PayU S.A., Klient może dokonać płatności przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy. Numer rachunku bankowego otrzymacie Państwo pocztą elektroniczną.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej Przeglądarce.