Sposoby płatności

1. Przelew bankowy lub karta płatnicza / kredytowa (PayU)
Zapłata może być dokonywana za pośrednictwem PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Grunwaldzkiej 182, 60-166 Poznań. W przypadku wyboru takiego sposobu zapłaty, Klient zostanie przekierowany do systemu internetowego umożliwiającego realizację płatności, prowadzonego przez PayU S.A. Reklamacje związane z płatnościami realizowanymi za pośrednictwem PayU S.A. mogą być złożone Sprzedawcy przez Klienta na adres e-mail: biuro@weck.com.pl, niezwłocznie po zaistnieniu nieprawidłowości w tym zakresie.

2. Gotówka przy odbiorze przesyłki
Zapłata może być dokonana przy odbiorze przesyłki za pobraniem. Uwaga!!! W przypadku odmowy przyjęcia paczki pobraniowej a co za tym idzie zwrotu do Nadawcy (Weck Polska) koszty przesyłki zwrotnej ponosi Klient.

3. Przelew na rachunek bankowy Sprzedawcy
Uwaga! Prosimy ponformować Sprzedawcę (mailowo: biuro@weck.com.pl lub telefonicznie (+48 573 407 098) o wyborze poniższej opcji płatności.
W razie braku możliwości zrealizowania transakcji za pośrednictwem PayU S.A., Klient może dokonać płatności przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy. Numer rachunku bankowego otrzymacie Państwo pocztą elektroniczną.

Projekt graficzny: www.cudownie.com.pl
© 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone / WECK.COM.PL / Kopiowanie zabronione
Witryna Weck.com.pl używa plików cookies do zapewnienia Ci maksymalnego komfortu przeglądania. Kontynuując przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki i zablokować te pliki.